Zaproszenie na konferencję „Asiam explorare”

Szanowni Państwo, this site

w imieniu pracowników Katedry Studiów Azjatyckich Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu chciałbym poprosić Państwa o poinformowanie i zachęcenie studentów, drugs doktorantów oraz młodych pracowników Państwa jednostki do udziału w konferencji Asiam Explorare: Azja w badaniach studentów i młodych naukowców, która jest organizowana przez naszą jednostkę.

Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2015 roku w siedzibie Katedry Studiów Azjatyckich (al.Niepodległości 24, 61-714 Poznań). Konferencja jest skierowana do młodych naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się językami, literaturą, kulturą, historią oraz polityką krajów azjatyckich (Bliski Wschód, Azja Środkowa oraz Daleki Wschód).

Propozycje wystąpień należy przesyłać na adres e-mailowy ksa.konferencja@gmail.com do 1 marca 2015 roku, wypełniając formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w załączniku lub wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Katedry Studiów Azjatyckich.

Nie przewidujemy opłaty konferencyjnej. Uczestnicy konferencji pokrywają jedynie koszty dojazdu i noclegu.

Poniżej zamieszczam szczegółowe informacje dot. konferencji. Informacje te znajdują się także na stronie głównej Katedry Studiów Azjatyckich:

Zaproszenie