Studencko-doktorancka Konferencja Naukowa „Zagraj w przeszłość – Kulturowe i społeczne aspekty gier historycznych”

Studenckie Koło Naukowe Historyków IH UAM, ailment  Sekcja Historii Kultury oraz Zakład Historii Kultury IH UAM mają zaszczyt zaprosić na organizowaną przez siebie studencko -doktorancką konferencję naukową poświęconą grom historycznym pt. ?Zagraj w przeszłość – Kulturowe i społeczne aspekty  gier historycznych”, która odbędzie się w dniu 18 Maja 2012 roku.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konferencji i wygłoszenia referatów prosimy o nadsyłanie zgłoszeń  na adres : anitta@amu.edu.pl lub maciej.michalski@amu.edu.pl
Termin nadsyłania tematów referatów upływa 30. kwietnia br.

Po szczegółowe informację prosimy o kontakt z organizatorami:

dr Anitą Napierałą
dr Maciejem Michalskim