XII Studencko-doktorancka Interdyscyplinarna Sesja Humanistyczna „Stare / nowe. Oblicza zmiany”

Studenckie Koło Naukowe Historyków UW (SKNH UW) ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XII Studencko-doktoranckiej Interdyscyplinarnej Sesji Humanistycznej, stuff zatytułowanej: ?Stare / nowe. Oblicza zmiany?. Odbędzie się ona w dniach 26?28 marca 2015 roku w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Tegoroczna sesja będzie poświęcona zagadnieniom związanym z szeroko rozumianymi zmianami i wywołanymi przez nie reakcjami. Interesuje nas każda interpretacja tytułu. Z nadesłanych abstraktów ułożymy spójne bloki tematyczne.

Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli nauk humanistycznych i społecznych: historyków, thumb historyków sztuki, kulturoznawców, antropologów, literaturoznawców, archeologów, geografów, a także politologów, socjologów i prawników oraz wszystkich innych przedstawicieli nauk humanistycznych zainteresowanych tematem.

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie abstraktu o długości maksymalnie 2 tys. znaków na adres obliczazmiany@gmail.com do 10 lutego 2015 roku. Opłata konferencyjna wynosi 50 zł. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie SKNH UW: http://www.sknh.uw.edu.pl/downloads.php?cat_id=2.