Studencka Interdyscyplinarna Konferencja „Kultura Ludów Morza”

Koło Naukowe Etnologów UG oraz dyrekcja Zakładu Etnologii Uniwersytetu Gdańskiego mają zaszczyt zaprosić do udziału w Studenckiej Interdyscyplinarnej Konferencji ?Kultura Ludów Morza? w dniach 24-25 maja 2012 roku.

Celem konferencji jest zacieśnianie kontaktów oraz inspirująca wymiana poglądów między studentami i ośrodkami akademickimi w Polsce na szeroko pojęty temat kultury ludów morza w świetle takich nauk jak: etnologia i antropologia, tadalafil historia, archeologia, religioznawstwo, historia sztuki czy kulturoznawstwo.

Opłata konferencyjna wynosi 40 złotych. Organizatorzy zapewniają wyżywienie oraz zakwaterowanie w szkolnym schronisku młodzieżowym w cenie 26 złotych za dobę. Planowana jest również publikacja pokonferencyjna.

Po szczegóły i formularz zgłoszeniowy zapraszamy na stronę www.etnokonferencja.blogspot.com, wszelkie pytania prosimy kierować na adres etnokonferencja@gmail.com.