Ogólnopolska Studencko-doktorancka Konferencja Naukowa „Rewolucje na przestrzeni dziejów”

Koło Naukowe Historyków Studentów Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej ma zaszczyt zaprosić zainteresowanych studentów i doktorantów do udziału w Ogólnopolskiej Studencko-doktoranckiej Konferencji Naukowej pt. „Rewolucje na przestrzeni dziejów”, page która odbędzie się w dniach 24-25 maja 2012 r. na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Opłata konferencyjna wynosi 30 zł. Wszelkie pytania oraz formularze zgłoszeniowe należy wysyłać na adres knhs.umcs@gmail.com. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 6 maja 2012 r.