Ogólnopolska konferencja naukowa „W zatroskaniu o Ojczyzny dobro…” – Ideowe i polityczne spory o kształt Polski XVIII-XX w.

W imieniu Fundacji „Panteon Narodowy” z Krakowa, rx Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Koła Naukowego Historyków Studentów UJ mamy zaszczyt zaprosić do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej ?W zatroskaniu o Ojczyzny dobro?? ? Ideowe i polityczne spory o kształt Polski XVIII-XX w.

Odbędzie się ona w Krakowie 17 stycznia 2014 roku i będzie miała charakter interdyscyplinarny.

Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do 22 grudnia 2013 r. na adres Zespołu Edukacyjnego Fundacji ?Panteon Narodowy?: pe3@panteonnarodowy.pl

Formularz Zgłoszeniowy

Pełna treść zaproszenia