Nabór tekstów do „Naszych historii”

Szanowni Państwo, link

serdecznie informujemy o rozpoczęciu naboru do kolejnego numeru czasopisma ?Nasze Historie?. Celem pisma jest wspieranie działalności i popularyzowanie osiągnięć studentów historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu poprzez publikowanie tekstów naukowych ich autorstwa.
Na łamach czasopisma poruszana tematyka jest bardzo obfita, odnosząca się do różnych zagadnień w dziejach. Wymiar interdyscyplinarności sprawia, że zakres podejmowanych prac zasadza się na wielu aspektach: kulturowych, religijnych i metodologicznych. Samo pismo dotyczy różnych okresów w historii,od starożytności po czasy współczesne.
Teksty prosimy przesyłać do dnia 12 czerwca 2016 roku w formie elektronicznej, w formacie Word na adres e-mail: mikoajwojciechowski@gmail.com.
Zasady redagowania tekstów znajdują się na stronie Studenckiego Koła Naukowego Historyków im. Gerarda Labudy w zakładce ?do pobrania?.