Konferencja „Relacje − więzi − zależności. Kontakty międzyludzkie w średniowieczu”

Sekcja Mediewistyczna Studenckiego Koła Naukowego Historyków Uniwersytetu Warszawskiego ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w interdyscyplinarnej konferencji studencko-doktoranckiej, purchase zatytułowanej: „Relacje ? więzi ? zależności. Kontakty międzyludzkie w średniowieczu”. Odbędzie się ona w dniach 17?18 kwietnia 2015 roku w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego.
Tematem przewodnim są formalne i nieformalne relacje między ludźmi w średniowieczu w aspektach: politycznym, more about społecznym, gospodarczym, kulturowym, religijnym etc., a także sposób ich ujęcia w języku, ikonografii i przekazach kultury.
Do udziału zapraszamy studentów i doktorantów kierunków humanistycznych. Zainteresowanych prosimy o nadesłanie abstraktu o długości 2500 znaków na adres relacje.konferencja@gmail.com do 17 lutego 2015 roku.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.relacje-sredniowiecze.pl/ gdzie znajdą Państwo więcej informacji dotyczących konferencji oraz formularz zgłoszeniowy. Zachęcamy też do dołączenia do wydarzenia, gdzie na bieżąco będziemy informować o najważniejszych kwestiach: https://www.facebook.com/events/1526872134266697/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.