III ogólnopolska studencko-doktorancka konferencję o autorytecie: „Zapomniane autorytety na kartach historii”

Mamy zaszczyt zaprosić na organizowaną przez nasze Koło Naukowe III ogólnopolską studencko-doktorancką konferencję o autorytecie: ?Zapomniane autorytety na kartach historii?, seek  która odbędzie się w dniach 18 ? 19 maja bieżącego roku w Poznaniu.

Zgłoszenia oraz zatwierdzone przez pracownika naukowego o stopniu co najmniej doktora abstrakty prosimy przesyłać na adres e-mail sknhuam@gmail.com do dnia 14 kwietnia 2013 r. Osoby, których zgłoszenia zostaną zakwalifikowane na konferencję, będą o tym poinformowane do dnia 21 kwietnia 2013 r. Planowana jest także publikacja pokonferencyjna.

Pełna treść zaproszenia
Formularz zgłoszeniowy i parafka