II Studenckie Warsztaty Archiwalne „Archiwalnie po godzinach…”

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Archiwistów przy UMK mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w II Studenckich Warsztatach Archiwalnych ?Archiwalnie po godzinach??, page których tematem będzie wystawiennictwo archiwalne. Warsztaty odbędą się w dniach 2-4 grudnia 2013 r. w Toruniu w budynku Collegium Humanisticum.

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie formularzy rejestracyjnych na adres: archiwalnie@wp.pl do dnia 31 października 2013 r. Maksymalna liczba uczestników to 50 osób, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału w warsztatach to 20 zł. Numer konta, na które należy dokonać wpłaty przesłany zostanie osobom przyjętym. Opłata konferencyjna zostanie przeznaczona na materiały konferencyjne oraz poczęstunek dla prowadzących i uczestników w trakcie zajęć.

Pełna treść zaproszenia