Historia w fotografii, fotografia w historii

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Historyków Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie mamy zaszczyt zaprosić na ogólnopolską studencko- doktorancką konferencję naukową pod tytułem „Historia w fotografii, fotografia w historii”, która odbędzie się w dniach 11-12 marca 2014 roku.

Planowana jest publikacja po konferencyjna w ramach specjalnego numeru Magazynu Studenckiego Koła Naukowego Historyków UP- Wehikuł Czasu. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak w związku z tym uczestnicy muszą samodzielnie pokryć koszty noclegu i wyżywienia. Organizator zobowiązuje się do rezerwacji miejsc w bazie noclegowej, która zostanie zasugerowana w najbliższym czasie. Formularze zgłoszeniowe należy nadsyłać do 7 lutego.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową konferencji lub stronę wydarzenia na facebook’u.