Gdy przodkowie nasi śmiali z Rzymianami się ścierali – o roli i historii mitu sarmackiego w Polsce do XVIII wieku

W imieniu swoim oraz Zakładu Literatury Staropolskiej i Oświecenia Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM oraz Zakładu Historii Nowożytnej do XVIII wieku Wydziału Historycznego UAM, more about  a także Studenckie Koło Naukowe Miłośników Literatury Dawnej przy Instytucie Filologii Polskiej UAM mamy zaszczyt zaprosić studentów i doktorantów wszystkich kierunków humanistycznych do wzięcia udziału w studencko-doktoranckiej konferencji naukowej pt.: „Gdy przodkowie nasi śmiali z Rzymianami się ścierali ? o roli i historii mitu sarmackiego w Polsce do XVIII wieku”, pilule która odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2013 roku w Instytucie Filologii Polskiej UAM oraz w Instytucie Historii UAM. Konferencja organizowana jest w ramach I Poznańskiej Wiosny Sarmackiej.

Pełna treść zaproszenia
Regulamin konferencji